Vishay CW01022K50JE73
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 22500ohm, 474.3416V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet3 페이지8년 전
Datasheet3 페이지9년 전
Datasheet3 페이지11년 전
Datasheet3 페이지13년 전
Datasheet3 페이지13년 전
Datasheet3 페이지14년 전
Datasheet3 페이지14년 전
Datasheet3 페이지15년 전
Datasheet3 페이지15년 전
Datasheet3 페이지16년 전
Datasheet3 페이지17년 전
Datasheet3 페이지17년 전
Datasheet3 페이지19년 전
Introduction Date2006-09-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
관련 부품
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 22500ohm, 335.4102V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite20J22K
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 22000ohm, 720V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite20J22KE
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 22000ohm, 720V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 22000ohm, 469.042V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 22000ohm, 331.6625V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite25J22KE
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 22000ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
설명
RESISTOR, WIREWOUND, 22.5KOHM, 10W, 5%, FULL REEL
RES 22.5K OHM 13W 5% AXIAL
CW-10 22.5K 5% E73 e3