Vishay CSC09A014K70GEK
9-SIP Array/network Resistor Csc 0.890LX0.098W 22.61MMX2.49MM 1.12W 4.7 Kohm ±100PPM/C
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
element14 APAC
Datasheet6 페이지5년 전
Datasheet6 페이지11년 전
Farnell
Newark
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+85.13%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
관련 부품
Resistor Thick Film Network 4.7K Ohm 2% 1.13 Watt ±100ppm/C BUS Molded 9-Pin SIP Pin Thru-Hole
Res Thick Film NET 4.7K Ohm 2% 1.13W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 9-Pin SIP Pin Thru-Hole Ammo
8 ±2% 4.7kΩ 200mW ±100ppm/℃ SIP-9-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS
Res Thick Film NET 4.7K Ohm 2% 1W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 4700ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
10-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR CSC 0.990Lx0.098W 25.15mmx2.49mm 1.25W 4.7kOhm ±100ppm/C
설명
Res Thick Film NET 4.7K Ohm 2% 1.12W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 9-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
CSC09A-01 4.7K Ohms 2% Thick Film Resistor Network, Single-In-Line
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 0.2W, 4700ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount