Vishay CRCW2512750KJNEG
Res Thick Film 2512 750K Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
IHS
Datasheet10 페이지3년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-68.76%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
심벌풋프린트
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
관련 부품
PanasonicERJ-1TYJ754U
Thick Film Chip Resistor, 2512, 1W 5% 750Kohm, 7 inch reel
TE Connectivity / AMP5-1622820-6
Res Thick Film 2512 680K Ohm 5% 1W ±200ppm/C Molded SMD T/R
PanasonicERJ-S1TJ684U
Res Thick Film 2512 680K Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-1TYJ684U
Yageo GroupRC2512JK-07750KL
General Purpose Chip Resistor Thick Film 2512 750kOhm 5% Emboss T/R
설명
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 750000ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
CRCW2512 200 750K 5% E67 e3
750K¦¸ ¡À5% 1W ¡À200ppm/¡æ 2512 6.3mm*3.15mm*700¦Ìm