Vishay CRCW251271K5FKTG
Res Thick Film 2512 71.5K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C SMD Blister T/R
IHS
Datasheet10 페이지3년 전
Datasheet8 페이지15년 전
설명
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 71500ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
CRCW2512 71.5K 1% 100 R67
71.5K OHM 1% 100PPM