Vishay CRCW251269R8FKTG
Res Thick Film 2512 69.8 Ohm 1% 1W 100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
IHS
Datasheet10 페이지3년 전
Datasheet8 페이지15년 전
Future Electronics
설명
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 69.8ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Crcw2512 69.8 1% 100 R67 Rohs Compliant: No |Vishay CRCW251269R8FKTG
CRCW2512 69.8 1% 100 R67