Vishay CRCW25124K70FKEGHP
Res Thick Film 2512 4.7K Ohm 1% 1.5W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Future Electronics
Datasheet8 페이지10년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+28.72%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
심벌풋프린트
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
TE Connectivity6-2176070-5
Res Thick Film 2512 4.7K Ohm 1% 2W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-1TNF4701U
Res Thick Film 2512 4.7K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
TE Connectivity6-2176070-5
PanasonicERJ-S1TF4701U
Res Thick Film 2512 4.7K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-U1TF4701U
Res Thick Film 2512 4.7K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupAC2512FK-074K7L
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 4.7kΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
설명
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 4700ohm, 500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
4.7 kOhms ±1% 1.5W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200
Res, Aec-Q200, 4K7, 1%, 1.5W, 2512 Rohs Compliant: Yes |Vishay CRCW25124K70FKEGHP