Vishay CRCW2512487RFKTG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 487ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
IHS
Datasheet10 페이지3년 전
Datasheet8 페이지15년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명
RES SMD 487 OHM 1% 1W 2512
CRCW2512 487 1% 100 R67