Vishay CRCW25123R30FKEGHP
Res Thick Film 2512 3.3 Ohm 1% 1.5W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Future Electronics
Datasheet8 페이지10년 전
Datasheet6 페이지13년 전
Datasheet6 페이지13년 전
Datasheet6 페이지14년 전
Datasheet6 페이지16년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+6.16%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
심벌풋프린트
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
Ultra Librarian
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-03-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
PanasonicERJ1TRQF3R3U
Res Thick Film 2512 3.3 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-A1BF3R6U
Res Thick Film 1225 3.6 Ohm 1% 1.33W ±100ppm/°C Molded Wide Terminal SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-A1BF3R0U
Res Thick Film 1225 3 Ohm 1% 1.33W ±100ppm/°C Molded Wide Terminal SMD Embossed Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 3.32ohm, 200V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Res Thick Film 2512 3.16 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2512FK-073R3L
1W Thick Film Resistors 200V ±1% ±200ppm/℃ 3.3Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
설명
CRCW-HP Series 2512 1.5 W 3.3 Ohm ±1 % ±100 ppm/K SMT Thick Film Chip Resistor
CRCW-HP FIXED RESISTOR 2512 (6432Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 3.3Ohm 1.5W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 3.3ohm, 500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
RES HP THKFLM 2512 100 PPM 3.3 OHM 1% SMD
RES, 3R3, 1%, THICK FILM, 2512; Resistance:3.3ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:1.5W; Resistor Case / Package:2512 [6432 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:Pulse Proof, High Power; Voltage Rating:500V RoHS Compliant: Yes