Vishay CRCW25122K05FKTG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 2050ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
IHS
Datasheet10 페이지3년 전
Datasheet8 페이지15년 전
공급망
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명
RES SMD 2.05K OHM 1% 1W 2512
Crcw2512 2.05K 1% 100 R67 Rohs Compliant: No |Vishay CRCW25122K05FKTG
CRCW2512 2.05K 1% 100 R67