Vishay CRCW251220R0FKEGHP
CRCW-HP Series 2512 1.5 W 20 Ohm ±1 % ±100 ppm/K SMT Thick Film Chip Resistor
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Upverter
Datasheet10 페이지8년 전
X-ON
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-37.55%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
EE Concierge
심벌풋프린트
SnapEDA
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
PanasonicERJ-1TNF20R0U
Res Thick Film 2512 20 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
TE Connectivity2176070-8
Res Thick Film 2512 20 Ohm 1% 2W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE Connectivity2176070-8
Yageo GroupRC2512FK-0720RL
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 20Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-S1TF20R0U
Res Thick Film 2512 20 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2512 20 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
설명
Res, 20R, 1.5W, 500V, Thick Film, 2512 Rohs Compliant: Yes |Vishay CRCW251220R0FKEGHP
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 20ohm, 500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
RES SMD 20 OHM 1% 1.5W 2512 / 20 Ohms ±1% 1.5W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
RES THKFLM 2512 20 OHM 1% 1W 100PPM/ C SMD