Vishay CRCW2512187KFKEG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 187000ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
IHS
Datasheet10 페이지3년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-50.57%
심벌풋프린트
SnapEDA
관련 부품
Yageo GroupRC2512FK-07200KL
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 200kΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC2512FK-07180KL
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 180kΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 200000ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
PanasonicERJ-1TNF2003U
Res Thick Film 2512 200K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-U1TF1803U
Res Thick Film 2512 180K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
설명
CRCW2512 100 187K 1% E67 e3
2512 (6432Metric) FIXED RESISTOR CRCW 0.248Lx0.124W 6.30mmx3.15mm 1W 187kOhm ±100ppm/C
187K¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ 2512 6.3mm*3.15mm*700¦Ìm