Vishay CRCW251211K5FKTG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 11500ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
IHS
Datasheet10 페이지3년 전
Datasheet8 페이지15년 전
Introduction Date2005-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명
RES SMD 11.5K OHM 1% 1W 2512
Crcw2512 11.5K 1% 100 R67 Rohs Compliant: No |Vishay CRCW251211K5FKTG
CRCW2512 11.5K 1% 100 R67