Vishay CRCW20105R60FKEFHP
Res Thick Film 2010 5.6 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
TME
Datasheet10 페이지10년 전
X-ON
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+4.93%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
심벌풋프린트
SnapEDA
공급망
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-07-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
관련 부품
Res Thick Film 2010 5.9 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2010FK-075R6L
750mW Thick Film Resistors 200V ±1% ±200ppm/℃ 5.6Ω 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC2010FK-075R62L
Res Thick Film 2010 5.62 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC2010FK-075R11L
Res Thick Film 2010 5.11 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
설명
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 5.6ohm, 400V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
RES SMD 5.6 OHM 1% 1W 2010
CRCW2010-HP 100 5R6 1% E02 E3
5.6¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ 2010 5mm*2.5mm*700¦Ìm