Vishay CRCW12106R81FKEA
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 6.81ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1210
IHS
Datasheet10 페이지3년 전
Introduction Date2006-10-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명
RES SMD 6.81 OHM 1% 1/2W 1210
CRCW1210 100 6R81 1% ET1 E3