Vishay CRCW12065R10FKEAHP
Res Thick Film 1206 5.1 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Future Electronics
Datasheet8 페이지10년 전
HQonline
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-36.12%
공급망
Country of OriginIsrael, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-07-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Res Thick Film 1206 5.1 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 1206 5.1 Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 1206 4.7 Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Res Thick Film 1206 4.75 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
250mW Thick Film Resistors 200V ±1% ±100ppm/℃ 4.99Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 1206 4.7 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R
설명
Res Thick Film 1206 5.1 Ohm 1% 1/2W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
750mW Thick Film Resistors 200V ±1% ±100ppm/℃ 5.1Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
1206 5.1 ohms 1% high power thick film surface mount chip resistor
CRCW-HP FIXED RESISTOR 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 5.1Ohm 0.75W 3/4W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 5.1ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
SMD Resistor 1206 5.1Ω ±1% 3/4 W ±100ppm/℃