Vishay CRCW12061R00JNEAHP
Res Thick Film 1206 1 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Upverter
Datasheet10 페이지8년 전
TME
HQonline
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+1150%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
EE Concierge
심벌풋프린트
SnapEDA
공급망
Country of OriginIsrael, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-07-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
관련 부품
TE ConnectivityRLP73K2B1R0JTD
Res High Power Current Sense Thick Film 1206 1 Ohm 5% 1/2W ±200ppm/°C Molded Paper T/R
Yageo GroupRC1206JR-071RL
250mW Thick Film Resistors 200V ±5% ±200ppm/℃ 1Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-8RQJ1R0V
Res Thick Film 1206 1 Ohm 5% 1/4W Ý200ppm/ÝC SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupAC1206JR-071RL
Res Thick Film 1206 1 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupSR1206JR-071RL
Resistor Thick Film 1206 1 Ohm 5% 1/4 Watt ±200ppm °C Surface Mount Paper Tape and Reel
설명
Res Thick Film 1206 1 Ohm 5% 0.75W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Avnet Japan
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 1ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
CRCW Series 1 O ±5% 0.5 W Surface Mount Thick Film Chip Resistor
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR CRCW-HP 0.122Lx0.063W 3.10mmx1.60mm 0.75W 3/4W 1Ohm ±200ppm/C
SMD Resistor 1206 1Ω ±5% 3/4W ±200ppm/℃