Vishay CRCW06036R19FKTA
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 6.19ohm, 75V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
IHS
Datasheet10 페이지3년 전
Datasheet8 페이지15년 전
설명
RES SMD 6.19 OHM 1% 1/10W 0603
Crcw0603 6.19 1% 100 Rt1 Rohs Compliant: No |Vishay CRCW06036R19FKTA
CRCW0603 6.19 1% 100 RT1