Vishay CRCW060324K0DHEAP
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 24000ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
IHS
Datasheet8 페이지3년 전
Upverter
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
설명
RES SMD 24K OHM 0.5% 1/10W 0603