Vishay CRCW06031242FRT1
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 12400ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet6 페이지23년 전
Datasheet2 페이지0년 전
Garrett
Sierra IC
공급망
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1998-10-19
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
설명