Vishay CRCW02014M99FNED
Res Thick Film 0201 4.99M Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
IHS
Datasheet5 페이지3년 전
element14 APAC
Farnell
Newark
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+73.74%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
심벌풋프린트
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-11-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Yageo GroupRC0201FR-074M7L
Res Thick Film 0201 4.7M Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
CRCW FIXED RESISTOR 0201 (0603Metric) Chip Resistor ±1% ±200ppm/C 5.11MOhm 0.05W 1/20W
MulticompMCRE000254
Res Thick Film 0201 4.7M Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/°C Epoxy Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0201FR-075M1L
50mW Thick Film Resistors ±1% ±200ppm/℃ 5.1MΩ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0201FR-075M11L
General Purpose Chip Resistor Thick Film 0201 5.11MOhm 1% Paper T/R
PanasonicERJ-1GEJ515C
Res Thick Film 0201 5.1M Ohm 5% 1/20W -400ppm/°C to 150ppm/°C Molded SMD Paper T/R
설명
0201 200PPM 4.99M Ohms 1% Thick Film Surface Mount Chip Resistor
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 4990000ohm, 30V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
RES, 4M99, 1%, 0.05W, 0201, THICK FILM; Resistor Case Style: 0201 [0603 Metric]; Resistance: 4.99Mohm; Product Range: CRCW e3 Series; Voltage Rating: 30V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 50mW; Resistance Tolerance: ± 1%; Temperature Coefficient: ± 200ppm/K; Automotive Qualification Standard: -; Reel Quantity: 10000; Resistor Mounting: Surface Mount Device
Res, Thick Film, 4M99, 1%, 0.05W, 0201; Resistance:4.99Mohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:50Mw; Resistor Case/Package:0201 [0603 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:General Purpose; Voltage Rating:30V Rohs Compliant: Yes |Vishay CRCW02014M99FNED.