Vishay CRA12E10210K0JTR
Res Thick Film Array 10K Ohm 5% ±200ppm/C BUS 10-Pin 2512(8 X 1206) Convex SMD Automotive T/R
Datasheet5 페이지10년 전
Newark
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.20
Introduction Date2011-06-10
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2019-12-31
LTD Date2020-06-30
관련 부품
Yageo GroupYC158TJR-0710KL
Network Chip Resistor Thick Film 10kOhm 5% BUS Molded 10-Pin 1206 Convex Paper T/R
CTS Components746X101103JP
Res Thick Film Array 10K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C BUS 10-Pin 1206 Convex SMD Medical T/R
CTS Components745C101103JP
Res Thick Film Array 10K Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±250ppm/C BUS 10-Pin 2512 Concave SMD Medical T/R
CTS Components743C083103JP
Res Thick Film Array 2008 10K Ohm 5% 2/5W 200ppm/ÝC ISOL 8-Pin Concave SMD T/R
Res Thick Film Array 10K Ohm 5% ±200ppm/C ISOL Molded 8-Pin 2012(4 X 1206) Convex SMD Automotive T/R
CRA06E Series 4 Element 10 kOhm ± 5 % 50 V SMT Thick Film Resistor Array
설명
Resistor, Array, 10 kOhm, ± 5%, 800 mW, 8 Resistors, Isolated, 2512 [6432 Metric], Convex, Surface Mount, Thick Film
CRA12E Series 5 Element 10 kOhm ± 5 % 50 V SMT Thick Film Resistor Array
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 10000ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1225
2512 (6432Metric) Convex Long Side Terminals ARRAY/NETWORK RESISTOR CRA12 0.200Lx0.120W 5.08mmx3.05mm 100mW 10kOhm 卤100ppm/C
RESISTOR, RES ARRAY, 8, 10KOHM, 5%, SMD; Resistance:10kohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:100mW; Voltage Rating:50V; Temperature Coefficient:± 200ppm/°C; No. of Elements:8; Resistor Case Style:SOIC