Vishay CRA12E08110K0JTR
Res Thick Film Array 10K Ohm 5% ±200ppm/°C BUS Molded 8-Pin 2012 Convex SMD Blister T/R
Obsolete
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
NewarkCRA12E08110K0JTR02KCut Tape
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet5 페이지10년 전
Datasheet5 페이지13년 전
Datasheet5 페이지13년 전
Datasheet5 페이지16년 전
Datasheet5 페이지17년 전
Datasheet5 페이지11년 전
element14 APAC
Farnell
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2011-06-10
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 6 months ago)
LTB Date2019-12-31
LTD Date2020-06-30
관련 부품
PanasonicEXB-S8V103J
Res Thick Film Array 10K Ohm 5% ±200ppm/C ISOL 8-Pin 2008(4 X 0805) Concave SMD T/R
CTS Components743C083103JP
Res Thick Film Array 2008 10K Ohm 5% 2/5W 200ppm/ÝC ISOL 8-Pin Concave SMD T/R
CTS Components743C043103JP
Res Thick Film Array 10K Ohm 5% 1/5W ±200ppm/°C ISOL Molded 4-Pin 1008(2 X 0805) Concave SMD Plastic T/R
Res Thick Film Array 10K Ohm 5% ±200ppm/C BUS 10-Pin 1608(8 X 0804) Concave SMD T/R
PanasonicEXB-2HV103JV
Res Thick Film Array 10K Ohm 5% 1/4W ±200ppm/°C ISOL 16-Pin 1506(8 X 0402) Convex SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film Array 10K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 16-Pin 2506(8 X 0603) Concave SMD T/R
설명
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 10000ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1220
RESISTOR, RESISTOR ARRAY, 7, 10KOHM, 5%, SMD
Resistor Networks & Arrays 8Term 10Kohms 5% Convex
RESISTOR, RES ARRAY, 7, 10KOHM, 5%, SMD;; RESISTOR, RES ARRAY, 7, 10KOHM, 5%, SMD; Resistance:10kohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:100mW; Voltage Rating:50V; Temperature Coefficient:± 200ppm/°C; No. of Elements:7; Resistor Case Style:SOIC