Vishay CPF-110R0FT-1
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 10ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
BiscoCPF-110R0FT-15
15h
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지23년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명