Vishay CMF5550K000BER6
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 50000ohm, 250V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet5 페이지5년 전
element14 APAC
Newark
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2020-11-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
관련 부품
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 49900ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 50000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 50000ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 47000ohm, 250V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFP-25BRD52-47K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 47000ohm, 250V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
설명
RESISTOR, METAL FILM, 50 KOHM, 500 MW, 0.1%, FULL REEL
Res Metal Film 50K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Epoxy AXL T/R
Axial Axial CMF 0.090Diax0.240L 2.29mmx6.10mm 0.5W 1/2W 50kOhms ±25ppm/C