Vishay CMF2068R000JNR6
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 68ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지5년 전
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2009-09-25
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 68ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF1JT68R0
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 68ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 68ohm, 8.2462V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP6-1879350-1
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 68ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 62ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSF1JT62R0
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 62ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
설명
Axial FIXED RESISTOR CMF 0.145Diax0.375L 3.68mmx9.53mm 1W 68Ohm ±200ppm/C
RES 68 OHM 1W 5% AXIAL
CMF-20 68 5% T-00 RE6