Vishay CCF502871F
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 2870ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
QuestCCF50-2871F2,221
5h
BiscoCCF502871F1,820
12h
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지10년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2002-02-07
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2018-12-31
LTD Date2019-06-25
설명