Vishay CCF07390KGKE36
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 390000ohm, 250V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
데이터시트 및 문서
IHS
3개월간의 트렌드:
+0.00%
관련 부품
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 360000ohm, 250V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14FBD390K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 390000ohm, 250V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 390000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14FTD412K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 412000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14FTD402K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 402000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
360 kOhms 1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200 Metal Film
설명
Metal Film Resistors, Industrial, ± 2 % and ± 5 % Tolerance
CCF-07 390K 2% T-1 E36 E3
390K¦¸ ¡À2% 1/4W,1/2W ¡À100ppm/¡æ 6.22mm
390K OHM 2% 100PPM 1/4W