Vishay BFC237249154
Cap Film 0.15uF 250V PET 5% (12.5 X 5 X 11mm) Radial 10mm 105C Ammo
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet13 페이지3년 전
Newark
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
관련 부품
PanasonicECQ-E2154JF
Film Capacitor, Polyester, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 150uF, Through Hole Mount
PanasonicECQ-E2154JB
Cap Film 0.15uF 250V PET 5% (7.9 X 6.3 X 11.2mm) Radial 5mm 105°C Bulk
Cap Film 0.15uF 250V PET 5%( 7.5 X 5 X 10mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Ammo
Cap Film 0.15uF 250V PET 5%( 18 X 5 X 10.5mm) Radial Stacked 15mm 125C Automotive AEC-Q200 Bulk
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.15uF, Through Hole Mount
Cornell Dubilier225P15492XD3
Cap Film 0.15uF 200V PET 10% (20.3 X 10.4 X 18.8mm) Radial Wound 9.5mm 85C
설명
Film Capacitor, Polyester, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.15uF, Through Hole Mount
Radial Metallized Polyester Film Capacitor Potted FILM CAPACITOR
CAPACITOR POLYESTER 0.15UF, 250V, RADIAL; Capacitor Dielectric Type:Polyester; Capacitance:0.15µF; Capacitance Tolerance:± 5%; Voltage Rating:250VDC; Series:MKT372; Capacitor Case Style:Radial; No. of Pins:2 ;RoHS Compliant: Yes