Vishay BFC233840684
Film Capacitor, Polypropylene, 800V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet13 페이지2년 전
Newark
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
Farnell
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2005-11-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
관련 부품
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Epcos B32922 680nF Polypropylene Film Capacitor 305 V ac +/-20%; Through Hole
Safety Capacitor, 0.68 uF, 305 VAC, ± 20%, X2, Metallized PP, Radial Box - 2 Pin, Through Hole
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
설명
CAPACITOR, FILM, X2,680NF, TOLERANCE 20%,300 VAC, PITCH 22.5MM
VISHAY BFC233840684 Film Suppression Capacitor, 0.68 F, 440 VAC, MKP3384 X2 Series,20%, Radial Leaded, X2