Vishay ALSR103R000FE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 3ohm, 4.5826V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet3 페이지5년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+5.47%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Ohmite45F3R0E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 3ohm, 460V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite45F3R0
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 3ohm, 460V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 3ohm, 3.873V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
RS FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 3Ohm 5W
Ohmite41F3R0E
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 3ohm, 150V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 3ohm, 1.7321V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
설명
Axial FIXED RESISTOR ALSR 0.312Diax1.730L 7.92mmx43.94mm 7W 3Ohm ±50ppm/C
Res Wirewound 3 Ohm 1% 7W ±50ppm/C Silicone AXL Bulk
3¦¸ ¡À1% 7W ¡À50ppm/¡æ 43.94mm