Vishay ALSR05700R0JE12
ALSR FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 700Ohm 5W
IHS
Datasheet3 페이지5년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
Factory Futures
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Ohmite25J700
Res Wirewound 700 Ohm 5% 5W ±30ppm/°C Vitreous Enamel AXL
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 700ohm, 59.1608V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite23J700
Res Wirewound 700 Ohm 5% 3W ±30ppm/°C Vitreous Enamel AXL
Ohmite25J750E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 750ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 750ohm, 61.237V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
ALSR FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 700Ohm 1W
설명
RES 700 OHM 5W 5% AXIAL
ALSR05 700 5% E12 e3