Vishay ALSR031K750JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1750ohm, 72.4569V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet3 페이지5년 전
3개월간의 트렌드:
Restocked
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 1750ohm, 93.5414V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 1750ohm, 132.2876V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite23J1K8
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1800ohm, 135V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite25J1K8
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 1800ohm, 330V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite25J1K8E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 1800ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 1800ohm, 42.4264V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
설명
Axial Axial ALSR 0.180Diax0.500L 4.57mmx12.70mm 3W 1.75kOhms ±30ppm/C
RES 1.75K OHM 3W 5% AXIAL
ALSR03 1.75K 5% E12 e3
1.75K¦¸ ¡À5% 3W ¡À30ppm/¡æ 12.7mm