Vishay ALSR0175R00FE12
ALSR FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±30ppm/C 75Ohm 1W
IHS
Datasheet3 페이지3년 전
3개월간의 트렌드:
+0.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 75ohm, 19.3649V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 75ohm, 15V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 68ohm, 8.2462V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 82ohm, 9.0554V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 68ohm, 14.2829V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 68ohm, 18.4391V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
설명
Res Wirewound 75 Ohm 1% 1W ±30ppm/C Silicone AXL Bulk