Vishay ALSR01120R0FE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 120ohm, 10.9545V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet3 페이지5년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-66.67%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
관련 부품
ALSR FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±30ppm/C 120Ohm 5W
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 120ohm, 18.9737V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 120ohm, 28.9828V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite41F120E
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 120ohm, 150V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 120ohm, 10.9545V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite41F120
Res Wirewound 120 Ohm 1% 1W ±20ppm/°C Conformal Silicone Ceramic AXL
설명
Axial FIXED RESISTOR ALSR 0.110Diax0.406L 2.79mmx10.31mm 1W 120Ohm ±30ppm/C
Res Wirewound 120 Ohm 1% 1W ±30ppm/C Silicone AXL Bulk
120¦¸ ¡À1% 1W ¡À30ppm/¡æ 10.31mm