Vishay 597D686X0025R2T
68UF Solid MNO2 Tantalum Electrolytic Capacitor, 25 V DC +/-20%, 597D Series
IHS
Datasheet21 페이지3년 전
Farnell
element14 APAC
X-ON
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%