Vishay 595D226X96R3B2T
595D Series 22 uF ±10 % 6.3V SMT Solid Conformal Coated Tantalum Chip Capacitor
IHS
Datasheet24 페이지4년 전
Newark
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-37.06%