Vishay 489D475X0035D1VE3
Cap Tant Solid 4.7uF 35V 20% (5 X 9mm) Radial 2.5mm 85C Bulk
IHS
Datasheet10 페이지5년 전
element14 APAC
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+140%