Vishay 199D475X0020B1V1
Cap Tant Solid 4.7uF 20V 20% (5 X 7.62mm) Radial 2.54mm 125°C Bulk
IHS
Datasheet8 페이지3년 전
_legacy Avnet
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-100%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Cap Tant Solid 4.7uF 25V 20% (7.1 X 5.08 X 9.14mm) Radial 5.08mm 125°C Bulk