Vishay 173D157X0015YW
173D Series 150 uF ±20 % 15 V Axial Solid Electrolyte Tantalum Capacitor
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet10 페이지3년 전
Future Electronics
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Cap Tant Solid 150uF 15V 20% (8.92 X 19.96mm) Axial 125°C Bulk