Vishay 173D106X5020WWE3
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 20V, 5% +Tol, 5% -Tol, 10uF, Through Hole Mount
IHS
Datasheet10 페이지3년 전
Arrow Electronics
Introduction Date2002-10-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명
Cap Tant Solid 10uF 20V 5% (4.57 X 8.76mm) Axial T/R