Vishay 135D227X9075K2
135D Series 220 uF ±10 % 75 V Axial Through Hole Wet Tantalum Capacitor
데이터시트 및 문서
Datasheet14 페이지14년 전
_legacy Avnet
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-45.83%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (wet), 60V, 10% +Tol, 10% -Tol, 220uF, Through Hole Mount
Cap Tant Wet 220uF 75V 10% (10.31 X 30.91mm) Axial 2.2 Ohm 125C Plastic Tray
Yageo GroupT322F227K010AT
Cap Tant Solid 220uF 10V 10% (7.62 X 18.03mm) Axial 125C Bulk
109D Series 220 uF ±10 % 30 V Axial Through Hole Wet Tantalum Capacitor
Yageo GroupM39003/01-2265
Cap Tant Solid 220uF 10V 10%( 8.92 X 19.96mm) Axial (1%FR) 0.6 Ohm 125C Bulk
Tantalum Capacitor, 220 uF, 50 V, 10%, -55 C, 125 C, Axial Leaded - Bulk
설명
Cap Tant Wet 220uF 75V 10% (10.32 X 28.6mm) Axial 1.8 Ohm 200C Tray
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (wet), 75V, 10% +Tol, 10% -Tol, 220uF, Through Hole Mount
Cap 220Uf 75Vdc 10% 10.32 X 28.6Mm Axl Plastic Rohs Compliant: No