Vishay VJ0805D2R0CLAAJ
VJ HIFREQ 0805 (2012Metric) Ceramic Capacitor 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm C0G NP0 ±0.25pF 2pF
IHS
Datasheet25 페이지3년 전
Introduction Date2013-05-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Yageo GroupC0805C209C5GACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 2pF C0G 0805 0.25pF