Vishay WYO103MCMCRAKR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지4년 전
Datasheet3 페이지20년 전
Introduction Date2006-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명
WYO X440Y250VAC 10000pF ±20% Y5U REEL E3
.01UF 250V 20% 5.0MM