Vishay WKP101MCPERZKR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5S, 22% TC, 0.0001uF, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지4년 전
Datasheet4 페이지5년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.23.00.60
Introduction Date2009-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
설명
CAP CER 100PF 760VAC Y5S RADIAL
WKP X760Y500VAC 100PF ±20% Y5S REEL E3
100PF 500V 20% 12.5MM