Vishay WSR5R0110FBA
Fixed Resistor, Metal Strip, 5W, 0.011ohm, 0.23V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 4527
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지7년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
설명
Res Metal Strip 4527 11MilliOhm 1% 5W ±75ppm/°C Molded Bulk
RES 0.011 OHM 1% 5W 4527
WSR-5 .011 1% B43