Vishay WSR2R0560FBA
Fixed Resistor, Metal Strip, 2W, 0.056ohm, 0.3347V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 4527
데이터시트 및 문서
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Res Metal Strip 4527 0.06 Ohm 1% 2W ±75ppm/C Sulfur Resistant J-Lead SMD Automotive T/R
Res Metal Strip 4527 0.06 Ohm 1% 3W ±75ppm/C Sulfur Resistant J-Lead SMD Automotive T/R
설명
RES 0.056 OHM 1% 2W 4527
WSR-2 .056 1% B43