Vishay WSR2R0170FBA
Fixed Resistor, Metal Strip, 2W, 0.017ohm, 0.1844V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 4527
데이터시트 및 문서
관련 부품
Fixed Resistor, Metal Strip, 2W, 0.018ohm, 0.1897V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 4527
Fixed Resistor, Metal Strip, 3W, 0.018ohm, 0.2324V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 4527
설명
RES 0.017 OHM 1% 2W 4527
WSR-2 .017 1% B43