Vishay WSR2R0100JBA
Fixed Resistor, Metal Strip, 2W, 0.01ohm, 0.1414V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 4527
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지7년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Fixed Resistor, Metal Strip, 3W, 0.01ohm, 0.173V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 4527
Res Metal Strip 4527 0.01 Ohm 1% 3W ±75ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
설명
RES 0.01 OHM 5% 2W 4527
WSR-2 .01 5% B43