Vishay WSL2512R0890FEB
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.089ohm, 0.2983V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
공급망
Country of OriginIsrael, Mexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2017-07-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
TE ConnectivityTL3AR082FTDG
Fixed Resistor, Metal Foil, 1W, 0.082ohm, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
TE ConnectivityTLM3ADR082FTE
Smd Current Sense Resistors, Tlm Series, 0.082 Ohm, 1 W, 1%, 2512 [6432 Metric]
Res Thick Film 2512 0.082 Ohm 1% 1W ±800ppm/C Pad SMD T/R
KOA SpeerSL1TTE82L5F
Surface Mount Molded Current Sense Resistor, 1W, SL1, -55°C to +180°C, RoHS
설명
CURRENT SENSE, RESISTOR, WSL-2512.0891%EBE3
RES 0.089 OHM 1% 1W 2512
WSL-2512 .089 1% EB e3