Vishay WSL2512R0580FTB
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.058ohm, 0.2408V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
공급망
Country of OriginIsrael, Mexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2017-07-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
TE ConnectivityTL3AR056FTDG
Res Metal Foil 2512 0.056 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Epoxy SMD T/R